Logo Zalt

Serwis MULT

Serwis Mult powstał w 2018 roku. Na stronie mult.pl można zamówić drobne usługi biurowe, graficzne i marketingowe. W ramach usług biurowych świadczę usługi pisania profesjonalnych życiorysów zawodowych i listów motywacyjnych, które pozwalają zwiększyć szanse kandydata w procesie rekrutacji. Profesjonalne graficzne CV pozwala wyróżnić kandydata spośród setek nadesłanych ofert na wybrane stanowisko pracy. Listy motywacyjne pisane są zgodnie z obowiązującymi trendami.

Ponadto na stronie oferowane są profesjonalne ogłoszenia "na słup" typu zrywka, które pozwalają dotrzeć z ofertą do odbiorców rzadziej korzystających z nowoczesnych środków komunikacji elektronicznej. Dodatkowo oferowane są usługi tworzenia banerów przeznaczonych do umieszczenia na stronie internetowej, które mogą być zarówno statyczne, jak i ruchome tzw. animacje GIF. Na życzenie można zamówić także projekt plakatu, ulotki lub wizytówki. Gotowe pliki wysyłane są w jednym z popularnych formatów: GIF, JPG, PNG, PDF.

Na stronie można także zamówić usługę marketingu internetowego polegającego na promowaniu stron i ofert w internecie, w szczególności w social media, na forach i portalach, oraz usługę e-mail marketingu polegającą na wysyłce mailingu do odpowiednio stargetowanych odbiorców firmowych.


Życiorysy Zawodowe


Listy Motywacyjne


Ogłoszenia Zrywki


Projekty Graficzne


Marketing Internetowy


Wysyłka Mailingów