Logo Zalt

Serwis MULT

Serwis Mult powstał w 2018 roku. Na stronie mult.pl można zamówić drobne usługi biurowe i marketingowe. W ramach usług biurowych świadczę usługi pisania profesjonalnych życiorysów zawodowych i listów motywacyjnych, które pozwalają zwiększyć szanse kandydata w procesie rekrutacji. Graficzne CV pozwala wyróżnić kandydata spośród setek nadesłanych ofert na wybrane stanowisko pracy.

Dodatkowo tworzę profesjonalne ogłoszenia "na słup" typu zrywka, które pozwalają dotrzeć z ofertą do odbiorców rzadziej korzystających z nowoczesnych środków komunikacji elektronicznej. Ponadto na życzenie klienta mogę zaprojektować baner reklamowy przeznaczony do umieszczenia na stronie internetowej. Może to być zarówno baner statyczny, jak i ruchomy tzw. animacja GIF.

W ramach usług marketingowych na stronie można zamówić usługę marketingu internetowego polegającego na promowaniu ofert w internecie, w szczególności w social media, oraz usługę e-mail marketingu polegającą na wysyłce mailingu do odbiorców firmowych.


Życiorysy Zawodowe


Listy Motywacyjne


Ogłoszenia Zrywki


Ulotki i Wizytówki


Marketing Internetowy


Wysyłka Mailingów