Logo Zalt

Dodatkowe usługi

Oferowane usługi dodatkowe dotyczą przede wszystkim promowania witryny bądź oferty w internecie oraz pomocy w wyszukiwaniu trudno dostępnych informacji. Dodatkowo akcje marketingowe mogę być wsparte ograniczonym ilościowo mailingiem skierowanym do odpowiednio wyselekcjonowanych adresatów firmowych.

Oferta marketingu internetowego obejmuje promocję witryny bądź oferty firmy na odpowiednich forach, portalach i w social media oraz dodawanie linków do specjalistycznych katalogów mających wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Usługa promowania polega na dodawaniu merytorycznych wpisów na forach i podlinkowanych komentarzy na portalach branżowych. Pomagam także wypromować produkt lub usługę w social media, zwłaszcza w grupach na Facebooku. Z kolei dodawanie linków do katalagów internetowych typu SEO ma wpływ na późniejsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Usługa mailingu polega na wysyłce wiadomości tekstowych bądź indywidulanie zaprojektowanych, graficznych wiadomości do adresatów firmowych odpowiednio wyselekcjonowanych na podstawie kryterium geograficznego (województwo, powiat, miasto) lub branżowego. Jest to usługa ograniczona ilościowo, nie przekraczająca 100 wiadomości (dziennie). Dodatkowo w ramach świadczonej usługi oferuję projekowanie graficznych e-maili, które są atrakcyjne wizualnie i wyglądają bardziej profesjonalnie od zwykłych wiadomości. Zaprojektowane szablony e-mail poprawnie otwierają się w większości systemów pocztowych.

Natomiast usługa wyszukiwania informacji ograniczona jest przede wszystkim do pozyskiwania informacji gospodarczych lub nowych kontrachentów, oraz obejmuje pozyskiwanie informacji rejestrowych z zagranicznych rejestrów. Informację pozyskuję z ogólnodostępnych portali branżowych i katalogów specjalistycznych. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.