Logo Zalt

Dodatkowe usługi

Oprócz dwóch głównych obszarów działalności jakimi są bazy branżowe i strony internetowe, mogę także zaoferować usługę promocji witryny w internecie oraz pomoc w wyszukiwaniu trudno dostępnych informacji. Dodatkowo akcje marketingowe mogę wspomóc ograniczonym ilościowo mailingiem skierowanym do adresatów firmowych.

Oferta marketingu internetowego obejmuje promocję witryny bądź oferty firmy na odpowiednich forach, portalach i w social media oraz dodanie linków do specjalistycznych katalogów mających wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Usługa promowania polega na dodawaniu merytorycznych wpisów na forach i podlinkowanych komentarzy na portalach branżowych. Pomagam także wypromować produkt lub usługę w social media, zwłaszcza w grupach na Facebooku. Z kolei dodawanie linków do wyszukiwarek i katalagów stron internetowych ma wpływ na późniejsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Natomiast usługa wyszukiwania informacji ograniczona jest przede wszystkim do pozyskiwania informacji gospodarczych lub nowych kontrachentów, oraz obejmuje pozyskiwanie informacji rejestrowych z zagranicznych rejestrów. Informację pozyskuję z ogólnodostępnych portali branżowych i katalogów specjalistycznych. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Usługa mailingu polega na wysyłce indywidulanie zaprojektowanych, graficznych wiadomości do adresatów firmowych. Takie e-maile są atrakcyjne wizualnie i wyglądają bardziej profesjonalnie od zwykłych wiadomości. Jest to usługa ograniczona ilościowo, nie przekraczająca 100 wiadomości (dziennie). Zaprojektowane szablony e-maili poprawnie otwierają się w większości systemów pocztowych.