Logo Zalt

MARKETING INTERNETOWY

Marketing internetowy dobrą formą promocji

Marketing internetowy to obecnie najpopularniejszy sposób na promocję usług i produktów, zwłaszcza dla małych firm, których nie stać na wyłożenie ogromnych środków finansowych na kampanie reklamowe na bilbordach, czy w radio i telewizji. Nawet przeznaczanie dużych środków na reklamę w tradycyjnych mediach nie zawsze przekłada się na oczekiwany wynik i zamiast urywających się telefonów z zapytaniami od klientów panuje przygnębiająca cisza. Poprzez odpowiednie targetowanie marketing online pozwala dotrzeć do określonych grup odbiorców, zwłaszcza młodszych, do których trudniej byłoby dotrzeć poprzez tradycyjne środki przekazu.

Oferuję usługi marketingu internetowego

W ramach świadczonych usług mogę zaproponować promowanie stron, produktów i usług w internecie, przede wszystkim w social media oraz poprzez umieszczanie wpisów na odpowiednich portalach i forach, dodawanie ogłoszeń w serwisach ogłoszeniowych, zamieszczanie podlinkowanych komentarzy oraz wysyłanie mailingów do odbiorców biznesowych. Każde z takich działań marketingowych (social media, portale i fora, komentarze, mailing) potrafi dotrzeć do innej grupy odbiorców. Każda z takich akcji może zwiększyć odwiedzalność oferty bądź strony od kilkudziesięciu do kilkuset realnych użytkowników. Oczywiście to może przełożyć się w znaczący sposób na twoją sprzedaż. Raz w tygodniu otrzymasz ode mnie raport PDF z przeprowadzonych działań marketingowych wysłany drogą elektroniczną (e-mail, telefon, komunikator - do wyboru).

Dodatkowo oferuję także dodawanie stron internetowych do katalogów typu SEO wraz z unikalnym wpisem gwarantującym zaksięgowanie takiego wpisu przez wyszukiwarki internetowe np. Google, Bing itp. Więc jeśli szukasz niedrogiego sposobu na wypromowanie twoich produktów, bądź usług w internecie to dobrze trafiłeś. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Cennik usług marketingu internetowego

Ceny za poszczególne usługi marketingu internetowego są ustalane indywidualnie i zależą od ilości pracy do wykonania i oczekiwań Zamawiającego. Usługi opłacane są w formie przedpłaty i rozliczane na podstawie wysyłanych raportów z przeprowadzonych działań marketingowych. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

O usłudze:

  • Oferuję dodawanie unikalnych wpisów do katalogów SEO.
  • Zamieszczanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych.
  • Zamieszczanie podlinkowanych wpisów na forach i w portalach.
  • Raz w tygodniu klient otrzyma raport z przeprowadzonych działań.
  • Dodatkowo działania marketingowe mogą być wparte wysyłką mailingu.