Logo Zalt

O MNIE

Nazywam się Tomasz Zaleski i serdecznie witam na mojej stronie. Strony internetowe, projkety graficzne i marketing internetowy to dziedziny, które pasjonują mnie od dziecka. Chęć tworzenia, wyrażania siebie i pomagania innym daje mi satysfakcję. Dlatego w 2018 roku założyłem stronę ZALT.PL stawiając sobie za cel dostarczanie dobrej jakości usług webmasterskich, graficznych i marketingowych skierowanych przede wszystkim do małych przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych i osób prywatnych.

Ciekawość i chęć poznania odwiedzanych stron internetowych od środka sprawiły, że nauczyłem się tworzyć proste strony internetowe w języku HTML i CSS z czasem wzbogacając je o sprawdzone elementy JavaScript. Długie godziny spędzone na analizie cudzego kodu źródłowego wzbogaciły moją wiedzę i zaowocowały poznaniem warsztatu webmastera i odkryciem wielu oryginalnych technik używanych przez twórców stron internetowych.

Grafika to coś więcej niż tylko tworzenie. To możliwość wyrażania siebie, zaprezentowania swoich umiejętności. Wszystko zaczęło się od tworzenia początkowo niezgrabnych grafik, które z każdym kolejnym projektem stawały się coraz bardziej efektowne. Z czasem obok zwykłej grafiki, pojawiły się ruchome animacje.

Marketingiem zaintersowałem się ze względów praktycznych, aby móc dotrzeć z ofertą do większej liczby odbiorców. Zacząłem interesować się tajnikami marketingu internetowego, zagadnieniami SEO oraz e-mail marketingiem. Zdaję sobie sprawę że to bardzo dynamiczna dziedzina, wymagająca ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświaczeń.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, uważnie słuchając moich Klientów, służąc im dobrą radą i pomysłami, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przez mnie usług.

Oferowane usługi

  • Tworzenie prostych stron i wizytówek internetowych w HTML i CSS z elementami JavaScript.
  • Projektowanie obrazków, banerów na stronę i animacji poklatkowych w grafice rastrowej.
  • Projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów przeznaczonych do wydruku w grafice rastrowej.
  • Współpraca przy tworzeniu baz biznesowych na podstawie ogólnodostępnych informacji w internecie.
  • Promowanie stron, usług lub produktów w internecie, social media i na portalach ogłoszeniowych.
  • Dodawanie unikalnych wpisów do katalogów internetowych pod kątem SEO, aby wypromować stronę www.