Logo Zalt

STRONY INTERNETOWE

Własna strona internetowa to standard

Strona internetowa dzisiaj stanowi niezbędny element funkcjonowania każdej nawet niewielkiej firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Zgodnie z pomiarami prowadzonymi przez Polskie Badania Internetu, w Polsce jest ponad 27 mln internautów którzy regularnie korzystają z internetu, komunikując się, szukając informacji, robiąc zakupy oraz korzystając z szerokiej oferty rozrywki. Rozwój technologii mobilnych spowodował że standardem stały się strony responsywne, dostosowujące się do każdej rozdzielczości ekranu. Dlatego obecnie coraz więcej przedsiębiorców zwraca uwagę na to, żeby nie tylko posiadać własną witrynę, ale żeby była ona atrakcyjna wizualnie i dostosowana do różnych urządzeń (komputer, tablet, smartfon).

Przewaga projektu nad kreatorem internetowym

W internecie są setki "tanich" kreatorów mniej lub bardziej zaawansowanych umożliwiających samodzielne stworzenie strony internetowej. Niestety wiele osób nie zwraca uwagi na fakt, że podane ceny kreatorów są cenami rocznymi, co w perspektywie kilkuletniej znacznie podnosi koszty. Co więcej funkcje zdecydowanej większości z nich są bardzo ograniczone i tak naprawdę otrzymuje się niewiele więcej niż możliwość dodania zdjęcia czy wybrania koloru witryny. Natomiast te bardziej zaawansowane wymagają przynajmniej podstawowej znajomości języka HTML, CSS i JavaScript. Strony stworzone w kreatorze są przeładowane skryptami i często wolno ładują się. Zamawiając stronę stworzoną tradycyjnie pod własne potrzeby, otrzymujesz lekką i zgodną ze standardami stronę za którą płacisz tylko raz.

Napiszę prostą stronę internetową

W ramach usługi oferuję pisanie prostych stron internetowych tworzonych w języku HTML i CSS. Dodatkowo każda strona zostanie automatycznie dostosowana do ekranów mobilnych (tablet, smartfon). Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych i przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność, którzy niewielkim kosztem chcą mieć własną witrynę prezentującą ofertę. Moja oferta dotyczy tworzenia tanich, prostych i przejrzystych stron internetowych, charakteryzujących się łatwością edycji z poziomu kodu źródłowego. Projekt witryny na każdym etapie konsultuję z Klientem. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Koszt napisania strony internetowej

Zazwyczaj koszt napisania strony internetowej dla małej firmy sięga 2 - 3 tysięcy zł i uzależniony jest w dużej mierze od firmy, która ją tworzy oraz od pracy włożonej w jej wykonanie. Strony oparte o systemy zarządzania treścią CMS takie jak WordPress, Joomla czy Drupal są droższe, ale ułatwiają użytkownikowi późniejsze edytowanie z poziomu panelu administracyjnego. Natomiast strony tradycyjne nie dają tej możliwości, trzeba je edytować bezpośrednio w kodzie źródłowym i zazwyczaj wymagają minimalnej wiedzy o ich budowie. Dlatego ważne jest aby kod źródłowy był przejrzysty i zawierał opisowe komentarze, ułatwiające jego późniejsze edytowanie.

Przejrzyste ceny bez ukrytych kosztów

Oferuję pisanie tradycyjnych stron internetowych bez CMS, dlatego są one tańsze i mniej przeładowane często niepotrzebnym kodem, który niesie ze sobą CMS. Koszt napisania strony na zaprojektowanym przeze mnie szablonie składającym się ze strony głównej i czterech przykładowych podstron takich jak opis firmy, oferowane produkty lub usługi, cennik lub galeria oraz kontakt wynosi od 600 do 850 zł.

 • Cena: od 200 zł do 250 zł za stronę główną.
 • Cena: od 100 zł do 150 zł za każdą podstronę.

Czas potrzebny na realizację projektu wynosi ok. 2 tygodnie, przy czym daję gwarancję dokonywania późniejszych poprawek. Po stronie Zamawiającego leży dostarczenie treści, zdjęć, obrazków i innych materiałów potrzebnych do umieszczenia na stronie internetowej. Oferuję korektę nadesłanego tekstu oraz w przypadku problemów z doborem grafik pomagam dobrać odpowiednie z internetowych banków zdjęć.

Przed przystąpieniem do realizacji usługi wymagana jest zaliczka ustalana indywidualnie. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

O usłudze:

 • Witryny internetowe piszę zgodnie ze standardami w oparciu o HTML5 oraz CSS3.
 • Wszystkie strony projektuję samodzielnie przykładając dużą uwagę do detali.
 • Tworzę strony responsywne tzn. przystosowane do różnych rozdzielczości ekranu.
 • Dzięki zastosowaniu przejrzystego kodu można je w przyszłości łatwo edytować.
 • Oferuję możliwość wstawienia na stronę kilku darmowych i sprawdzonych skryptów.
 • W ramach usługi oferuję także wykonanie prostej grafiki lub animacji na stronę.
 • W kodzie źródłowym strony zamieszczam komentarze ułatwiające późniejszą jego edycję.
 • Stosuję podstawową ochronę kodu na serwerze utrudniającą podgląd przez osoby trzecie.
 • Umożliwiam osadzenie na stronie niestandardowych czcionek z uwzględnieniem polskich znaków.
 • Oferuję umieszczenie slidera lub galerii zdjęć, które podniosą atrakcyjność witryny.
 • Oferuję wstawienie formularza kontatkowego na stronie oraz mapy wskazującej adres siedziby.
 • Pomagam umieścić dodatki na stronie np. materiały video czy odnośniki social media.
 • Pomagam zainstalować skrypt Google Analytics oraz ostrzeżenie o plikach cookie.
 • Oferuję przeszkolenie dotyczące wstawiania i edycji treści po stronie klienta.
 • Doradzam w wyborze odpowiedniej nazwy domeny oraz oferuję rejestrację w imieniu klienta.
 • Pomagam w wyborze oferty hostingowej oraz oferuję umieszczenie strony na serwerze.